Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 94 common:people_all_forms

Новини

« Красу і затишок рідній оселі» під таким гаслом учасники освітнього процесу наводили лад біля території гімназії с. Заливанщина

2 квітня о 16:16 | Катеринич О. А. | no comments

Вкотре учні нашої гімназії с.Заливанщина беруть участь у спортивних змаганнях. 30 березня 2024 року Гармаш Ігор, Близнюк Назар та Загородній Олександр взяли участь у чемпіонаті клубів ІППОН та ФЕНІКС із Зендокай Карате-До (розділ боротьба).
Хлопці зайняли призові місця, кожен у своїй категорії:
Гармаш Ігор - І місце;
Близнюк Назар - І місце;
Загородній Олександр - ІІ місце.
Вітаємо юних спортсменів, бажаємо покращувати свої результати, розвивати навики та бути захисниками для рідних, близьких та нашої України!

2 квітня о 16:05 | Катеринич О. А. | no comments

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в гімназії було проведено ряд заходів : виставка дитячого малюнка щодо пропаганди здорового способу життя ( ( 2-7 класи) ;тематична виховна година : « Що таке туберкульоз та причини його виникнення « ( класні керівники 5-9 класів); медична сестра Гоменюк Т.О та вчитель біології Кащук В.М. провели міні - лекцію з використанням ІКТ на тему:» Туберкульоз : знай ,стережись , не бійся» ; Перегляд відеофільму « Біла ромашка - символ здорв’я», також з дітьми були проведенні бесіди з питань формування здорового способу життя ,особистої гігієни ,дотримання режиму дня ,профілактика туберкульозу.

25 березня о 06:37 | Катеринич О. А. | no comments

Педагогічний та учнівський колектив гімназії с. Заливанщина щиро дякує благодійному фонду "Український Альянс" та особисто Миколі Філонову за надану благодійну допомогу у вигляді спортивного інвентаря . Приємно ,що в такий нелегкий час ,Ви дбаєте про фізичний розвиток дітей , мотивуєте їх до здорового способу життя заради Перемоги

12 березня о 14:27 | Катеринич О. А. | no comments

Відповідно до фізкультурно- оздоровчих заходів " Шкільні ігри " в рамках проекту " Пліч - о - пліч зі спортом " в гімназії проходили спортивні розваги : гімнастичні вправи , естафети , стрибки через скакалку , змагання з настільного тенесу , вправи з обручами

12 березня о 10:52 | Катеринич О. А. | no comments

Цими березневими днями виповнюється 210 річниця від дня народження славного сина України Т.Г. Шевченка. Його ім'я ми часто згадуємо і будемо згадувати, бо він подарував нам безцінний скарб. Це - його чудові, твори в яких струменить любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє. Літературне свято, яке пройшло у стінах гімназії с. Заливанщини, вкотре засвідчило, що Шевченко став символом волі, незалежності, стійкості. Проведений захід дав змогу учасникам усвідомити значимість постаті великого Кобзаря у нелегкий для України час.

7 березня о 15:22 | Катеринич О. А. | no comments

27 лютого команда нашої гімназії»Єноти» приймала участь у змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри»з черлідингу. Наші учасниці продемонстрували свої спортивні, танцювальні здібності та отримали позитивні емоції. Дякуємо Світлані Петрівні за підготовку команди до змагань ,а також нашим дівчаткам за наполегливість та згуртованість.Ви усі-Чудові!

28 лютого о 14:46 | Катеринич О. А. | no comments

в рамках проекту " Пліч -о - пліч зі спортом" в гімназії проходить підготовка до участі у змаганнях із Черліденгу

20 лютого о 14:39 | Катеринич О. А. | no comments

Відповідно до фізкультурно-оздоровчих заходів "Шкільні ігри" в рамках проекту "Пліч -о-пліч зі спортом", а гімназії проходить підготовка до участі у змаганнях з Черлідингу.

6 лютого о 13:30 | Катеринич О. А. | no comments

Напередодні Дня Соборності України в гімназії с.Заливанщина було проведено інтелектуально розважальну вікторину на тему "Як я знаю Україну". Метою даного заходу було закріпити знання учнів про УКРАЇНУ, соборність країни,її символи, традиції, впроваджувати елементи естетичного виховання, культури спілкування.Учасники гри проявляли свої знання з історії України, географії, народознавства.

20 січня о 09:51 | Катеринич О. А. | no comments

У рамках акції « 16 днів проти насильства» відбулося засідання батьківського всеобучу на тему:» Запобігання насильству в сім’я». Метою якого було привернути увагу батьків до проблеми насильства у сім’ї, допомогти усвідомити наслідки насильницьких методів виховання для психологічного розвитку та здоров’я дітей. Кащук Н.В. -заступник директора організувала роботу з батьками в групах та ознайомила присутніх з « Ознаками насильства» ,вправи« Мозковий штурм « , « Стереотипи про насильство в прислів’ях , « Притча про цвяхи» . Завершальною частиною було виконання теста « Чи розумієте ви свою дитину?». Директор гімназії Катеринич О.А. наголосила , що не слід забувати : здоров’я дітей - у наших руках. Тож частіше покладайтеся на свою любов та інтуїцію , не розв’язуйте свої проблеми коштом здоров’я своїх дітей і звертайтеся по допомогу до психолога , бо сім’я є основною точкою опори дитини.

13 грудня 2023 о 19:11 | Катеринич О. А. | no comments

День української хустки (ДУХ) — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.

В рамках відзначення проводяться флешмоби «Зроби фото/відео з хусткою», для дівчат та жінок влаштуються майстер-класи та навчання, як правильно в'язати хустку[1].

7 грудня 2023 о 09:41 | Катеринич О. А. | no comments

Увага!
З 6.12 всі документи приймаються в електронній формі

7 грудня 2023 о 09:38 | Катеринич О. А. | no comments

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року[1]. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України

5 грудня 2023 о 11:16 | Катеринич О. А. | no comments

Сьогодні, 24.11.2023 р, в нашій гімназії пройшли жалобні заходи до Дня пам`яті жертв Голодомору. Запалили свічку пам'яті та вшанували хвилиною мовчання усіх безвинно замучених.
На уроках були проведені бесіди на тему: “Трагічними сторінками історії". Голодомор 1932-1933 рр.і масовий штучний голод 1921–1923 і 1946–1947 років.
Виставка літератури, газетних вирізок, документальні відео- та фотоматеріали дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу.
Долучіться завтра, 25.11.23р, о 16:00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання, запаліть свічку пам'яті на вікні. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

24 листопада 2023 о 13:34 | Катеринич О. А. | no comments